Ta przygoda wydarzyła się we środe jak mieliśmy fizykę. Uczy nas przystoiny profesor którego nieco jaki lubi. Oddawał sprawdziany z którego jako się okazało dostałam jedynkę… Zapytałam się go gdy mogę wnieść poprawki ocenę ponieważ zbliżał się rok szkolny.

Nauczyciel powiedział mi ze jeszcze tego samego dnia na kółku.
-ale ego jestem nie zrealizowana!
-nie będziesz nic pisać pouczysz się trochę pomogę ci – odpowiedział profesor.

Tak jak się umówiliśmy przyszłam na kółko już bez mundurka. Ubrana byłam w mini dżinsową spódniczkę dodatkowo bluzę spośród wiązaniem na szyi. W szkole nie było już nikogo tylko ja dodatkowo Pan profesor. Weszłam do klasy i usiadłam w pierwszej ławce przed biurkiem nauczyciela bikini. Zaczęłam wypakowywać zeszyty dodatkowo Książkę, ale wręcz Pan marek(w taki sposób proch na opinia profesor) powiedział ze mam to schować dodatkowo ze mi pomoże w inny sposób. Nie wiedziałam co miał na myśli. Osiadłam na stoliku i założyłam noga na nogę, czekałam. Nie musiałam czekać gdyż Marek przechylił ławkę tak ze spadłam spośród niej na kolana zanim się podniosłam on już stal przede mną i wyjął z rozporka własnego penisa. Złapał mnie zbyt włosy nie wiedziałam co zajmować się bałam się ale spośród drugiej strony czułam narastające podniecenie. Trzymając mnie zbyt włosy przyłożył swoja pale do moich zamkniętych ust masował główką moje oczy usta dodatkowo policzki złapał mnie brutalnie za nos w taki sposób ze musiałam rozluźnić wargi. Włożył go żwawo i po same jadra. Oczy zaczęły mi łzawić dusiłam się i dławiłam.

Zapytał :
-jesteś dziewica?
-tak – odpowiedziałam
-to już nie będziesz!!-odpowiedział i brutalnie oparł mnie o biurko nauczycielskie.

Stałam z rozszerzonymi nogami a on wkładał mi brutalnie i szybko trzy palce do cipki. Bolało mnie to dodatkowo prosiłam zęby przestał. Ale on powiedział tylko ze zaliczę test na piątkę i wkładał mi dalej teraz już cztery palce co więcej druga ręką masował należący do mnie odbyt. W obu dziurkach miałam po czwórka palce. Zaczęłam jęczeć z podniecenia i ogromnego bólu. Krzyknął ze mam się zamknąć. Byłam poprzednio bezszelestnie w oczach miałam łzy. Złapał mnie zbyt lewe udo od wewnętrznej strony cipeczka i podniósł do góry złapał do reki nabrzmiałą pale dodatkowo włożył mi w dziurkę bez ceregieli szybko i natychmiast cala. Krzyknęłam z bólu czułam jako mnie rozrywa. Dostałam w buźia. Powiedział ze bywam nieposłuszna kurwa dodatkowo ze obecnie będzie wyrok włożył mi penisa do ust całego, jadra obijały mi się o brodę i spuścił się do ust ledwo połykam ogromna liczba spermy.

-podobało ci się?-zapytał. Milczałam bojąc się odpowiedzieć
-odpowiedz dziwko!!!!
-krzyknął i znów dostałam tym razem mocno w pośladek
-tak -odpowiedziałam cicho
-grzeczna suka – powiedział mój nauczyciel.

Wziął penisa w rękę i zaczął sam się zadowalać dal mi gruby marker do pisania po tablicy i cipeczki powiedział obliż go i włóż sobie w tyłek! wypełniłam rozkaz odwróciła się tyle do marka wypielam tyłeczek i włożyłam sobie marker w dupkę delikatnie do polowy i powoli głębiej nie widziałam co robi profesor. Pilnie poczułam ze ramię w ramię markera wbija się tego członek. Miałam w tyłeczku marker i penisa marka. Rozrywało mnie było to bardzo bolesne doznanie powiedział ubierz się i idź do mieszkania. Jak będziesz regularnie przychodzić na kolko skończysz spośród piąteczką. Od chwili tamtego czasu mam same piątki z fizyki mimo tego ze jej nie rozumiem.